Členové

4. června 2007 v 13:44 | Simona |  INE KAFE
Vratko Rohoň
Narodil se 25.2.1974 v Bratislavě.
Ve skupině hraje na kytaru značky Gibson.
Je zakládajícím členem skupiny, ve které už je od roku 1995.

Více o začátku jeho kariéry
Zakladatelem skupiny s nynějším názvem "Iné Kafé" je Vratko, který se o hudbu začal aktivně zajímat potom, co v roce ´89 přemluvil dědu, aby mu koupil první elektrickou kytaru. Spolu s kamarádem Maronem (kytara) zakládá první kapelu s názvem "Poseidon".
V roce 1990 Vratko odchází a spolu bubeníkem Radem Pinkem hraje jen tak v kulturáku ve Velkém Bieli u Bratislavy, kapela hraje trash metal a přechodně se k nim připojují Rišo (kytara) a Milan (basa). Rada brzy nahrazuje Peťo Macháň. Koncem roku se kapela rozchází a Vratko se potká s Mariánem Chromým a domlouvají se na společném projektu. Krátko na to vzniklá skupina, a dva roky působící skupina Shotgun, která hrála Fuck´n´Roll, se rozpadá. Mário se věnuje malování a Vratko práci v rodinné firmě a autům.
V létě roku 1995 jede Vratko s Máriem na krátký výlet na Ukrajinu a okouzleni touto zemí se rozhodnou oživit kapelu, jejíž název se bude celý psát v azbuce: Iné Kafe.
Peter Fora
Narodil se 26.9.1978 v Bratislavě.
Hraje na basu. Značka - Fender.
Do skupiny přišel v roce 2000.
Jan Rozbora
Narodil se 21.3.1980 v Bratislavě.
Hraje na bicí značky Yamaha.
Je nejnovějším členem skupiny. Přišel v roce 2003.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama